LiveZilla Live Chat Software
EUR USD BRL PLN RUB tel. kom 223072155 Skype: premium.keys nasze.klucze@gmail.com
logo
logo
logo
logo
Polski Angielski Rosyjski Niemiecki Holenderski Francuski Włoski Hiszpański Amerykański Portugalski Brytyjski

Regulamin

§1 Zamówienia realizowane są automatycznie do minuty po zaksięgowaniu oraz manualnie do 72h. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, zwykle od 8.00 do 22.00, jednak czas ten może być dłuższy lub nieco krótszy. Status Gadu-Gadu lub Live Chat Online świadczy o naszej dostępności.

§2 Realizujemy zamówienia po otrzymaniu należnej kwoty. Informacja o stanie realizacji oraz dane konta serwisu są wysyłane na e-mail podany podczas wypełniania formularza w naszym serwisie.

§3 W przypadku problemów technicznych, takich jak: awaria internetu, prądu, serwera, posrednika płatności, banków, serwisów hostingowych itd. czas realizacji może się wydłużyć.

§4 W przypadku wpłacenia niższej kwoty aniżeli powinna zostać wpłacona, konta wysyłamy dopiero po otrzymaniu pełnej należności.

§5 Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay S.A, Payssion Limited, SOFORT GmbH, Tpay.com, Payza (Damaras Limited)

§6 Nasze klucze pochodzą z legalnego żródła, prosto od serwisów/dostawców u których mamy status Resellera.

§7 Po realizacji zamówienia zwrot lub wymiana jest niemożliwa.

§8 Reklamacje oraz wszelkiego rodzaju niedopatrzenia ze strony naszego serwisu prosimy zgłaszać z adresu e-mail podanego w formularzu zamówienia.

§9 Ograniczenie prawa do odstąpienia. Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (Art. 38. punkt 13).

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

GLOBAL WEB INC.

Tenancy 10, Marina House

Mahe, Eden Island

Seszele

Company No: 167420